در حالی که هیچ روش درمانی وجود ندارد که برای همه مفید باشد، اما 3 روش زیر برای مقابله با سیاتیک مزمن ممکن است به شما در کنترل بهتر علائم کمک کند

مدت زمان درد سیاتیک به طور معمول به نوع و شدت مشکل زیر بنایی بستگی دارد. در حالی که سیاتیک معمولاً ظرف چند هفته برطرف می شود ، اما بیماری های خاصی می تواند علائم شما را تا دو سال ادامه دار کند.

در حالی که درد سیاتیک ممکن است شدید باشد و باعث ضعف در پاهای شما شود ، علائم معمولاً هیچ عارضه طولانی مدتی ایجاد نمی کنند . در موارد نادر اگر علت زیر بنایی درد سیاتیک شدید شود ، ممکن است هنگام فشردگی ریشه عصب نخاع یا خود نخاع علائم نگران کننده ای ایجاد شود و گاهی اوقات منجر به یک فوریت پزشکی شود.

چه اولین یا پنجمین فرزند شما باشد ، موارد زیادی وجود دارد که باید انتظار داشته باشید و آماده آنها شوید. متأسفانه ، هیجان مادر شدن می تواند تحت الشعاع کمردرد و سیاتیک قرار گیرد. تعداد زنانی که کمردرد مربوط به بارداری را تجربه می کنند بسیار متفاوت است و ممکن است علائم در برخی از آنها ایجاد شود.

دستورالعمل های جدید از انگلستان استفاده از دارو برای درمان سیاتیک را رد می کند. نظر متخصصان در ستون فقرات آمریکای شمالی چیست؟ در ادامه مطالعه کنید.

سیاتیک دردی است که معمولاً همراه با بی حسی، سوزن سوزن شدن و گاهی ضعف در طول مسیر عصب سیاتیک است. عصب انبوه ترین بخش در بدن است و از ریشه های عصبی تشکیل شده است که از قسمت تحتانی کمر و استخوان خاجی یا ساکروم خارج می شود و به باسن و پشت هر پا تا انگشتان گسترش می یابد.

شاید شما هم جزو افراد هستید به کمردرد مبتلا هستید و تردید دارید که برای درمان کمردرد خود به چه متخصصی مراجعه کنید.

سیاتیک دردی است که از اعصاب سیاتیک منشا گرفته و از قسمت پایینی کمر به سمت پایین تا پشت پا امتداد می‌یابد.اما فتق دیسک کمر عبارت است از بیرون زدگی بخش داخلی دیسک بین مهره ها که در این مقاله به بررسی تفاوت های این دو اختلال ستون فقرات پرداخته ایم.

درد سیاتیک اغلب کمردری است که بهصورت تیرکشیدن در ناحیه کمر و ران مشاهده می شود.برای درمان این نوع درد روش های بسیاری ارائه شده است که ما در این مقاله به توضیح هر کدام از این روش پرداخته ایم.

تماس با ما

  • شماره تماس های ما02833229886 09379033165
  • آدرس مطب آدرس: قزوین چهاراه بوعلی ، بن بست ساحل ، ساختمان پزشکان عرفان
دکترعلیرضا شیخی
شماره تماس